Targi AquaZoo 2018: Wystawy kolorowych ryb i ptaków

spining133
Mistrz

Targi AquaZoo 2018: Wystawy kolorowych ryb i ptaków

Postautor: spining133 » 30 paź 2018, 7:28

27-28 października odbyło się na targach poznańskich spotkanie akwarystów , jak co roku też się tam pokazaliśmy z naszymi kreweciami , było super , spotkałem wielu ciekawych , zakręconych hodowców i wiem , że jeszcze nie raz będziemy się spotykali przy okazji innych takich wystaw . Staramy się całą naszą rodziną wspierać takie imprezy ponieważ są one bardzo potrzebne w dzisiejszych pędzących czasach . Poznaliśmy się z forumowiczami ze Śląska i działaczami PKMD którzy wystawiali swoje paletki i skalary .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przepraszam za fotki , jest ich mało bo ja nie mam czasu na takich wystawach robić zdjęć :D jest tyle ciekawych rozmów i spotkań . Imprezę odwiedziło sporo osób , niestety wystawiających się było bardzo mało , ale mnie to nie przeszkadzało , było superaśnie , na targach bili Pan Andrzej i Pani Maria Kociołkowscy , ludzie z ogromną pasją , spotykam ich na każdej imprezie związanej z akwarystyką , prowadzą swoją stronę więc tam zajrzyjcie , na pewno będzie porządna fotorelacja i dużo ładnych zdjęć , ja ze swej strony zachęcam Was do odwiedzania takich imprez bo inaczej następne pokolenia będą miały tylko jedną paję , internet :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Piotr1982
Mistrz

Re: Targi AquaZoo 2018: Wystawy kolorowych ryb i ptaków

Postautor: Piotr1982 » 03 lis 2018, 8:22

mam nadzieję, że Kocan się nie obrazi ;) link do relacji
https://akwa-mania.mud.pl/5-polskie-mistrzostwa-zaglowcow-poznan/
moje krewetkaria: krewetkaria/moj-rega-t6.html ;)