Instrukcja Dodawania Zdjęć z Telefonu

Awatar użytkownika
StyX
Wyjadacz

Instrukcja Dodawania Zdjęć z Telefonu

Postautor: StyX » 20 mar 2019, 20:56

Witam nie każdemu chce się przesyłać fotki na pc a nie musi tego robi by moc się nimi podzielić na forum, pokaże wam szybki i prosty sposób dodawania fot. zaczynamy!

Pierwszym krokiem jest zrobienie zdjęcia.
Gdy mamy zrobiona już fotkę szukamy hostingu grafiki gdzie możemy ja wysłać ja używam VPX.pl długo trzymają zdjęcia, dodatkowo jak się zarejestrujesz masz pewność ze ci ich nie osuną za rok czy dwa. (polecam się zarejestrować jeśli chcecie by zdjęcia miały długi termin ważności xD)

No wiec otwieramy przeglądarkę otwieramy stronę vpx.pl lub wpisujemy w googla vpx.pl
Następnie klikamy ROZPOCZNIJ WYSYŁANIE

Obrazek
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Teraz wybieramy zdjęcie lub zdjęcia możemy dodać ich więcej
po wyborze fotek w prawym górnym rogu klikamy GOTOWE

Obrazek
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Następnie wybieramy czy plik ma być ogólnodostępny czy prywatny czy tez tylko dla dorosłych.
Nas interesuje PUBLICZNY i tak ma być w nawiasie
Gdy upewnimy się ze jest klikamy WYŚLIJ

Obrazek
Fotka została wysłana i mamy potwierdzenie, następnie klikamy INFORMACJE

Obrazek
Pojawia sie nam napis KODY OSADZENIA klikamy na niego

Obrazek
I na koniec mamy 4 wersje zależnie co chcemy,są to gotowe kody na forum klikamy COPY i wklejamy na forum do naszego tematu.
(Wklejamy przytrzymując dłużej na ekranie palec pojawia się nam opcja wklej)

Obrazek

Ehe End
PH 7,3 // GH 5 // KH 2 // 61,2 PPM // 131uS
Parametry mojej Kranówki.