Funkcjonowanie forum

Piotr1982
Mistrz

Funkcjonowanie forum

Postautor: Piotr1982 » 10 lut 2020, 20:56

Panie i panowie ;) sprawa jest nietypowa i prosta zarazem ;) więc będzie krótko wezłowato na temat :D
Ideą założenia i funkcjonowania tego forum przez grupkę pasjonatów było bezstresowe, utrzymane na jakimś poziomie wymienianie się doświadczeniami, radami i innymi sprawami, niekoniecznie związanymi bezpośrednio z naszym hobby. Wierzę, że każdy nowy użytkownik nie pozostał bez pomocy, nie został poddany indoktrynacji ani nie został potraktowany w jakiś nieodpowiedni sposób. Jak niektórzy może dobrze wiedzą, inni, jak ja, trochę mniej, funkcjonowanie forum związane jest z pewnymi kosztami eksploatacji (serwer, domena itp itd). Koszty te od zawsze ponosił nasz Ojciec Dyrektor Precik. Nie jest to niby kwota duża, bo 350 rocznie, ale dlaczego mają one obciążać jedną osobę nie mającą z tego tytułu żadnych korzyści? Nasze forum było i jest niekomercyjne, nie ma tu żadnych reklam czy banerów, więc nikt z nas nie czerpie z tego korzyści w postaci pieniędzy czy produktów.
Pomyślałem więc sobie, że byłoby miło i fajnie, jeśli moglibyśmy wspomóc to wspaniałe dzieło :D nie jest to żaden przymus, nikt nie zostanie wykluczony, to nie sekta :D lub jak kto woli kolęda :D Ale, kierując się moimi luźnymi przemyśleniami, wpadłem na pomysł, że jest może ktoś, kto chciałby jakąś kwotą bez uszczerbku majątku i zdrowia wesprzeć nasze forum i da mi znać o takim zamiarze na pw. Proszę nie traktujcie tej wiadomości jako jakiegoś przekrętu czy upomnienia, po prostu wpadłem na pomysł, który pomoże nam wszystkim i ułatwi funkcjonowanie ;) dziękuję za uwagę, za chwilę dalszy ciąg programu ;)
moje krewetkaria: krewetkaria/moj-rega-t6.html ;)

spining133
Mistrz

Re: Funkcjonowanie forum

Postautor: spining133 » 11 lut 2020, 8:10

Piotrek już pędzę na pw :lol: :lol: :lol:

Piotr1982
Mistrz

Postautor: Piotr1982 » 11 lut 2020, 8:59

Dzięki za odzew, jest już 5 osób, więc jak tylko będę znał bliższe szczegóły to po prostu podam każdemu w odpowiedzi na pw numero ;)
moje krewetkaria: krewetkaria/moj-rega-t6.html ;)

krzysiek44
Mistrz

Postautor: krzysiek44 » 11 lut 2020, 9:17

Oczywistą sprawą jest ,że też się na to piszę .... :)